Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » HAKKIMIZDA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

BAŞARIMIZ SİZLERİN GÜVENİ SAYESİNDE OLUŞTU!…
 
İnşaat sektörüne 2002 yılında başlayan Bahattin Güven İnşaat, aradan geçen yıllarda sektörde kendine iyi bir yer edinmiş ve sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.
İnşaat sektöründe bugüne kadar, 100.000 m2 den fazla yapının inşaatını tamamlayan ve satışını gerçekleştiren Bahattin Güven İnşaat, imzasını attığı her projede üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmiştir. Sektöre ilk girdiği yıllardan itibaren kendisine kalite anlayışını misyon edinmiş olan Bahattin Güven, sadece mekanlar inşa etmek değil, aynı zamanda her bir mekanı yaşam alanı haline getirmeyi amaç edinmiştir.
Sektörde verdiği aralıksız hizmetlerin yanı sıra, topluma karşı sorumluluklarını da yerine getiren Bahattin Güven, en iyi yatırımın geleceğe yapılması gerektiğini düşünerek her bir projenin bir başka proje için referans niteliğinde olacağını aktarmaktadır. Modern şehir hayatını şekillendiren vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüzle ve sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında aynı enerji ve heyecanla hayata hayat katmaya devam edeceğiz.